PAR MUMS

Mēs esam par attīstību savā ikdienā, par izaugsmi un jaunu iespēju apgūšanu. Mums darbā ir svarīga drošība, efektivitāte un mūsdienīgums, ko ar saviem produktiem cenšamies nodot arī klientiem.  

Mūsu komanda spēj klientiem nodrošināt pilna servisa pakalpojumu - ražošanas iekārtu un līniju projektēšanu, ražošanu, automatizāciju, uzstādīšanu un servisu. 

KOKAPSTRĀDES IEKĀRTAS

Nodrošinām visa veida kokapstrādes uzņēmumus ar mūsdienīgām, inovatīvām un lieliskas veiktspējas iekārtām.

PILNS SERVISS

Ražošanas iekārtu un līniju projektēšana, ražošana, automatizācija, uzstādīšana un pēc garantijas serviss

30 GADU PIEREDZE

Piedāvājam ražošanas aprīkojumu sākot ar vienkāršu mehanizāciju līdz automatizētām, modernām ražotnēm

Mēs esam par attīstību savā ikdienā, par izaugsmi un jaunu iespēju apgūšanu. 

Mums darbā ir svarīga drošība, efektivitāte un mūsdienīgums, ko ar saviem produktiem cenšamies nodot arī klientiem.  

 

 

Aktualitātes

01.02.2023.

SIA “FORMA” īsteno pētniecības projektu Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 5.1.r. reformu un investīciju virziena "Produktivitātes paaugstināšana caur investīciju apjoma palielināšanu P&A" 5.1.1.r. reformas "Inovāciju pārvaldība un privāto P&A investīciju motivācija" 5.1.1.2.i. investīcijas "Atbalsta instruments inovāciju klasteru attīstībai" īstenošanas noteikumu kompetences centru ietvaros.

Pētniecības projekta nosaukums: “Bezatlikumu tehnoloģijas izstrāde CLT ražošanas atlikumu pārstrādei lietderīgi izmantojamos lielizmēra koka konstrukciju materiālos II kārta” (P.16)

Projekts Nr.5.1.1.2.i.0/1/22/A/CFLA/007

Pētniecības projekta mērķis ir būtiski uzlabot tehnoloģiju CLT ražošanas atlikumu pārstrādei lietderīgi izmantojamos lielizmēra koka konstrukciju materiālos, nodrošinot gan bezatlikuma pārstrādes principa ievērošanu, gan būtiski uzlabojot ražošanas tehnoloģiju efektivitāti, apstrādājamā materiāla spektru un gatavā materiāla tālāko pielietojumu.

Pētniecības projekta rezultātā tiks būtiski pilnveidota tehnoloģija (t.sk.  būtiski pilnveidots gabalatlikumu frēzes prototips un izstrādāts gabalatlikumu biezuma šķelšanas zāģa prototips) CLT ražošanas atlikumu pārstrādei lietderīgi izmantojamos lielizmēra koka konstrukciju materiālos. Kā arī izstrādāts jauns produkts -V-ReCLT.

    

FORMA

FORMA SIA

Reģ. nr. 44103128453


[email protected]

Dārdu iela 3, 
Ieriķi, 
Amatas nov., Drabešu pag. 
LV-4139

Pirkumu grozs