INOVATĪVI KOKAPSTRĀDES RISINĀJUMI

PAR MUMS

Jau vairāk kā 26 gadus FORMA komanda nodrošina dažāda profila kokapstrādes uzņēmumus ar mūsdienīgām, inovatīvām un izcilas veiktspējas iekārtām. Esam palīdzējuši radīt gan jaunas ražotnes, gan snieguši iespēju uzlabot esošās. Pateicoties bagātajai pieredzei saviem klientiem varam piedāvāt ražošanas aprīkojumu sākot ar vienkāršiem ruļļu galdiem līdz automatizētām, modernām ražotnēm. 

Lai cik liels būtu mums uzticētais projekts, mūsu darbs vienmēr sākas ar klienta vajadzību apzināšanu, jo tikai tādā veidā spējam piedāvāt vislabāko risinājumu konkrētā biznesa attīstībai un izaugsmei. Neskatoties uz to vai nepieciešams sazāģēt dēļus, izgatavot paleti vai gleznu rāmīti, mūsu komanda atradīs to risinājumu, kas spēs palielināt ražošanas ražīgumu un nodrošinās klienta biznesam lielāku konkurētspēju. 

Pateicoties mūsu prasmīgajai komandai, spējam klientiem nodrošināt pilna servisa pakalpojumu - ražošanas iekārtu un līniju projektēšanu, ražošanu, automatizāciju, uzstādīšanu un servisu. 

Mēs esam par attīstību savā ikdienā, par izaugsmi un jaunu iespēju apgūšanu. Mums darbā ir svarīga drošība, efektivitāte un mūsdienīgums, ko ar saviem produktiem cenšamies nodot arī klientiem.  IEKĀRTU VIDEO

SERTIFIKĀTI


SAZINIETIES AR MUMS

+371 29106964

info@forma.lv

SIA DORES ENGINEERING


NOSŪTĪT ZIŅU

KĀ MŪS ATRAST

Dārdu iela 3, 
Ieriķi, 
Amatas nov., Drabešu pag. 
LV-41390
SIA DORES ENGINEERING 2019       

 .