Ripzāģmašīna garenzāģēšanai GZ450 (Jaunums)

RIPZĀĢMAŠĪNA GARENZĀĢĒŠANAI GZ450 ir esošās iekārtas G450 modifikācija. Daudzas funkcijas ir tādas pašas kā G450 darbagaldam. Tas ir paredzēts neapzāģētu dēļu, nomaļu un gulšņu sazāģēšanai garenvirzienā. Zāģēšanas procesā iegūst zāģmateriālu līdz pat 80 mm biezumā un 300 mm platumā. Iekārta ir aprīkota ar astoņu pozīciju atduru sistēmu un piespiedējiem, kas pielāgojas zāģmateriāla augstuma atšķirībām. Ripzāģmašīnas konstrukcija ir vienkārša ekspluatācijā un apkopē. Tā neprasa lielas ekspluatācijas izmaksas un spēj nodrošināt ar augstu ražīgumu. Turklāt iekārtai ir pieejamas vairākas garuma un papildaprīkojuma modifikācijas.

Ripzāģmašīnas GZ450 priekšrocības:

Zāģripas suporta novietojums. Par cik zāģripas suports tiek balstīts pie rāmja apakšējas daļas nav nepieciešams rāmis, kas atrastos virs galda virsmas. Tas atbrīvo iekārtas aizmuguri un dod iespēju novadīt gatavo materiāli vai atgriezumus aiz iekārtas. Šāda iespēja ļauj efektīvāk izmantot zāģmateriāla tehnoloģisko plūsmu un tas prasa mazāk telpas.

Materiāla piespiešana. Materiāla piespiešanu nodrošina elektrocilindrs. Tas nozīmē, ka iekārtai nav nepieciešama pneimosistēma, kas savukārt ļauj strādāt zemākās gaisa temperatūrās nekā ar pneimatiku.

Atduru iestatīšana. Astoņu pozīciju atdures var iestatīt ar sviras palīdzību. Svira veidota tā, lai izmēru iestatīšana būtu maksimāli viegla, ātra un ērta.

Zāģripas aizsargs. Lai uzlabotu drošību aizsargs ir aprīkots ar papildus sānu nosedzošām plāksnēm, kas pielāgojas zāģmateriāla biezumam.

jaunais zemers_2

jaunais zemers_1

______

______

jaunais zemers_4

jaunais zemers_3

______

______