Ripzāģmašīna garenzāģēšanai GA450

Ripzāģmašīna garenzāģēšanai GA-450 paredzēta neapzāģētu dēļu, brusu un gulšņu kā arī MDF un OSB plākšņu sazāģēšanai garenvirzienā. Ar šo iekārtu ir iespējams sazāģēt zāģmateriālu līdz pat 80 mm biezumā. Klienti īpaši novērtē iekārtas ērto lietošanu un augsto ražību. To nodrošina elektroniski vadāmais lineāls ātrai izmēru maiņai un vienkāršais darbības princips.

Ripzāģmašīnas priekšrocības:

Vienkāršs darbības princips. Zāģmateriālu novietu uz galda pret lineālu un nospiež palaišanas pedāli, kā rezultātā iekārta automātiski veic piespiešanu, zāģēšanu un atgriešanos sākuma pozīcijā.

Elektroniskais lineāls un displejs. Izmēru iestatīšana notiek izmantojot displeju. Izmēru maiņa prasa mazāk kā sekundi. Uz displeja vienlaicīgi pieejami seši izmēri, taču pavisam kopā ir iespējams ieprogrammēt līdz pat 600 izmēriem.

Drošība. Iekārta ir aprīkota ar optisko sensoru virs zāģēšanas zonas kas neļauj veikt zāģēšanu, vai pārtrauc to, ja kaut kas šķērso tā pārklājumu.

Augsts ražīgums. Iekārta spēj zāģēt ar padeves ātrumu līdz pat 40 m/min. Ievērojami palielina ražīgumu arī mehānisms, kas nodrošina zāģripas atgriešanos sākumpozīcijā zem galda virsmas, dodot iespēju vienlaicīgi sagatavoties nākamajai operācijai.

Ilgmūžība. Iekārta ir izturējusi laika pārbaudi un ir pazīstama ar savu izturību un ilgmūžību.

RGZ-PN-EL-1-450_4

RGZ-PN-EL-1-450_3

______

______

RGZ-PN-EL-1-450_2

GA450 lineals

______

______

GA450 papildus informācija