Daudzripzāģmašīna DRAG-150

DAUDZRIPZĀĢMAŠĪNA DRAG-150 paredzēta brusu līdz pat 150 mm biezumā un 260 mm platumā zāģēšanai garenvirzienā, kā rezultātā var iegūt brusiņas, dēļus un līstītes. Piemēram, iekārtu var lietot taras dēļu ražošanā. Iekārtai ir divas darba vārpstas – apakšējā un augšējā – uz kurām var uzlikt līdz pat 10 zāģripām 250 mm diametrā.

DAUDZRIPZĀĢMAŠĪNA DRAG-150 priekšrocības:

Lietojamība. Iekārtai ir ērts un vienkāršs darbības princips. Apstrādājamo zāģmateriālu novieto pret bāzi un iestumj iekārtā līdz padeves mehānismi to satver un veic zāģēšanu. Gatavā materiāla izmēru nodrošina distanceri starp zāģripām.

Padeves ātrums. Ar padeves ātrumu līdz 20 m/min ripzāģmašīna spēj nodrošināt pietiekamu ražību arī vidēji liela uzņēmuma vajadzībām.

Elektroniskā zāģmateriāla biezuma mērīšana. Padeves ruļļu iestatīšana vajadzīgajā biezumā prasa aptuveni vienu sekundi.

Skaidu nosūkšana. Smagākās skaidas frakcijas krīt apakšējā tvertnē kur tās tiek nosūktas, savukārt skaidas, kas nāk no augšējām zāģripām, tiek nosūktas uz augšu tā nodrošinot maksimāli efektīvu skaidu aiztransportēšanu.

Padeves ātrums. Bezpakāpju padeves ātruma regulācija palīdz izvēlēties tādu ātrumu, kas atbilst labākas kvalitātes vai augstākas ražības prasībām.

drag-150_f1_1

drag-150_f1_3

______

______

drag-150_1_4a

drag-150_f1_2

______